Hinnad ja teenused

Hinnakiri kehtib alates 01.02.2015

Tellimuse üldkaal

Hind**

Kuni 5 kg* 7€
Alates 5 kuni 40 kg* 1,20€ iga kg eest
Alates 41 kuni 70 kg* 45€
Alates 71 kuni 100 kg* 59€
Alates 101 kuni 150 kg* 79€
Üle 150 kg* kokkuleppel

*Suuremahuliste toodete tellimisel on kohaletoimetamise tasu suurem.
**Hinnad kehtivad kaupade tarnimisel meie Tallinna lattu (Teaduspargi 3/2). Kohaletoimetamine koju/kontorisse toimub täiendava tasu eest.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kohaletoimetamine:
Mustamäe, Haabersti, Kesklinn, Nõmme, Kopli — 5 eur
Lasnamäe — 7 eur
Pirita, Viimsi, Tiskre, Peetri küla, Muuga, Haabneeme, Laagri, Männiku, Kakumäe, Järve küla — 10 eur
Maardu, Saku, Keila, Saue, Tabasalu — 25 eur

Mööbli kokkupanek
Meie käest on võimalik tellida mööbli kokkupaneku ja korrusele tõstmise teenuseid.
Teenuse hind on 18 eurot/ 1 tund ühe töötaja puhul (tavaliselt mööbli korrusele tõstmisel töötab kaks inimest).
Tasu arvestus toimub iga alustatud 30 minuti eest. Näiteks, kui töö on tehtud 45 minutiga, siis esitame arve 1 tunni kohta, kui töö tegemisele kulus 1 tund ja 15 minutit, siis arve esitatakse 1,5-tunnise töö kohta. Hind sisaldab käibemaksu.
Eripakkumine: ühe tunni hind — 10 eurot (ühe töötaja puhul).

Lisateenused:
• mööbli utiliseerimine
• mööbli kokkupanek
• kolimis- ja transporditeenused
• transporditeenused Tallinn — Soome, Soome — Tallinn
Transpordihind sõltub kauba üldkaalust/tarminise tähtajast/tarnimise sihtpunktist. Küsige hinnapakkumist aadressil info@mooblivedu.ee

Kohaletoimetamise tingimused:

1. Juhul kui IKEA tõstab kauba hinda, siis tellija on kohustatud tekkinud hinnavahe juurde maksma või paluma juba tasutud tellimuse eest raha tagastada.

2. Kui esitatud arve ei ole tasutud arvele märgitud tähtajaks (osaliselt või täies ulatuses), siis Kaupmehel (Mööblivedu.ee OÜ) on õigus antud tellimus tühistada ilma tellija täiendava teavitamiseta.

3. Tellitud kaup toimetatakse tarneaadressi välisukseni, kuhu on ligipääs  transpordivahendiga. Soovi korral võime kauba toimetada Teie korrusele täiendava tasu eest. Teenust saab tellida ka kohapeal.

4. Oluline! Kaupa tellides palume märkida õiged värvide ja mudelite koodid. Igal värvil, suurusel ja mudelil on oma unikaalne kood. Palume kontrollida arvel toodud kaupade vastavust Teile tarnitud kaubaga. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

5. Meie ei garanteeri kaupade 100 % olemasolu IKEA laos. Kui Teie poolt tellitud kaup puudub laos, tagastame Teile kohaletoimetamata kaupade maksumuse või soovi korral toome need järgneval tarneperioodil kohale täiendava kokkuleppe alusel.

6. Tagastatava/vahetatava kauba transportimisel IKEA kaupluseni Soomes rakendub täiendav tasu. Antud tasu sõltub kauba suurusest ja kaalust.

7. Käesoleva arve tasumisega osaliselt või täies ulatuses nõustub tellija kohaletoimetamise tingimustega.

8. Suuremahulised tellimused hoiame laos 10 päeva tasuta. Alates 11. päevast rakendub tasu hoiustamise eest suuruses 1 euro päevas 1 aluse eest.

Comments are closed.